Jak informuje lokalna telewizja chocianow.tv to ostatni tydzień wakacji, ale także ostatni tydzień promocji, w której każdy mieszkaniec Chocianowa może za darmo skorzystać w pierwszej godzinie z wodnych atrakcji na tym obiekcie. Dlaczego warto skorzystać z tej oferty? Obejrzyjcie wideo (poniżej).

Pomysł burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, aby udostępnić basen za darmo dla mieszkańców Chocianowa to odpowiedź na potrzeby chocianowian i spotkał się z ich dużym zainteresowaniem. Nasza pływalnia funkcjonuje w aktualnym reżimie sanitarnym związanym z epidemią COVID-19, dlatego wszyscy, którzy chcą korzystać z basenu i sauny są proszeni o ścisłe przestrzeganie zaleceń GIS, co wiąże się m.in. z ograniczeniem ilości osób na obiekcie oraz restrykcjami dezynfekcyjnymi.

"Dolnośląski Delfinek" położony w Chocianowie przy ulicy Wesołej 16 w te wakacje otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00, jednak wejść do obiektu można tylko do godziny 19:45. Sauna jest otwarta od godziny 14:00. We wtorki i czwartki w godzinach od 9:00 do 11:00 basen zarezerwowany jest na zajęcia dla grup sportowych. Z kolei w soboty i niedziele sauna i basen otwarte są w godzinach od 12:00 do 19:00, a wejścia zaplanowano do godziny 17:45.
[KN]