To ostatni dzwonek, by zostać wolontariuszem WOŚP-u, bowiem tylko do poniedziałku, 14 grudnia do godziny 15:30 chocianowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyjmuje zgłoszenia na wolontariusza.

Sztab działa, tradycyjnie już, w Regionalnym Centrum Kultury w Chocianowie. 29 Finał WOŚP odbędzie się również tradycyjnie, w drugą niedzielę nowego 2021 roku, 10 stycznia. Mimo epidemii wolontariusze znów wyjdą na ulice, by zbierać datki. Tym razem celem będzie zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

To już ostatni dzwonek, aby zapisać się na wolontariusza. Zgłoszenia przyjmowane są bowiem do poniedziałku, 14 grudnia do godziny 15:30. W razie wątpliwości i pytań, wszystkich odpowiedzi udzielą organizatorzy sztabu pod numerem telefonu Regionalnego Centrum Kultury: 76-818-55-80 lub drogą mailową na adres: sekretariat@rckchocianow.pl.

Oprócz zgłoszeń do aktywnego zbierania pieniędzy dla chorych dzieci, można także przeznaczyć swoje przedmioty na licytację. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule: "Przyjmują przedmioty na licytację".
[KN]