Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do podsumowań wydarzeń swojego autorstwa. Także tym razem dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu. Co znalazło się w nagraniu? Wideo poniżej.

Kolejny raz ekipa Chocianow.tv nas nie zawiodła, dlatego poniżej prezentujemy materiał wideo z zebranych zdarzeń, o których pisaliśmy na naszym portalu. Wśród nich znalazły się m.in.: "Hollywodzki pościg do Polkowic i z powrotem", "Kowalczuk: likwidacja jest jedynym zasadnym działaniem", "Czy reprezentantka chocianowskiego karate zostanie sportowcem roku?", "Rolnicy mają czas do czwartku na podjęcie decyzji", "Już niebawem nowe zajęcia dla dorosłych", "Wspólne kolędowanie z Trzema Królami", "Konkurs malowany światłem", "Oblodzenie na drodze do Polkowic", "Noworoczne życzenia od Burmistrza", "Blisko półtora tysiąca artykułów w 12 miesięcy. Podsumowanie 2020 roku", "Pierwsza Msza Święta na żywo w 2021 roku".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]