Ostatnie tygodnie to plaga wpadek wizerunkowych radnej Anny Pichały, która ponownie obraża mieszkańców Chocianowa. Tym razem promując na swoim profilu zmianę nazwy miasta na "Chomofobocianów". 

Widać doskonale, że radna a zarazem Sołtys wsi Parchów nie wyciąga wniosków z sytuacji, które miały w ostatnich tygodniach miejsce. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu za takie zachowanie czerwoną kartkę pokazali jej mieszkańcy Parchowa. - Anna Pichała jako sołtys wykonuje swoje obowiązki w sposób stronniczy, naruszając jednocześnie zasady współżycia społecznego, poprzez stałe i notoryczne prowadzenie wobec Organów Miasta i Gminy Chocianów oraz pracowników Urzędu jak również mieszkańców Parchowa „hejtu” w mediach społecznościowych w zakresie wykonywanych przez nich zadań – tak argumentowali swoją decyzję mieszkańcy Parchowa.

Sprawa odwołania jej z funkcji Sołtysa na dobre nie ucichła, a Pichała zaliczyła kolejny strzał w kolano. Tym razem promując post, który może sugerować, że mieszkańcy Chocianowa mogą być homofobami. Z całą pewnością to odniesienie do posta, który opublikował wczoraj radny Paweł Bujak. Podkreślił w nim, że w Chocianowie trwają konsultacje społeczne a zarzuty kierowane ze strony posła Piotra Borysa są po prostu szukaniem kolejnej afery.

Co ciekawe pod postem u radnego Bujaka, chwalą go mieszkańcy Chocianowa a atakują jedynie... mieszkańcy Powiatu Lubińskiego, którzy są dobrymi znajomymi zarównoo Anny Pichały jak i Piotra Borysa. - Niespełna półtora roku temu ówczesna kandydatka na radną Anna Pichała straszyła mieszkańców Miasta i Gminy Chocianów ludźmi z Lubina. Teraz na moim profilu, sprawy Chocianowa komentują jedynie ludzie z Lubina (dziwnym przypadkiem jej znajomi). Widocznie to właśnie przed nimi ostrzegała - komentuje Paweł Bujak na swoim profilu w mediach społecznościowych.


[ZW]