Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do podsumowań wydarzeń swojego autorstwa. Także tym razem dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu. Co znalazło się w nagraniu? Wideo poniżej.

Kolejny raz ekipa Chocianow.tv nas nie zawiodła, dlatego poniżej prezentujemy materiał wideo z zebranych zdarzeń, o których pisaliśmy na naszym portalu. Wśród nich znalazły się m.in.: "Chocianów pod biało-czerwoną! Gdzie stanie maszt z flagą?", "Dzieci jednak wyjdą z domów", "Nowy dyrektor na trudne czasy", "Paszport do odbioru w Polkowicach", "Iluminacja w chocianowskich barwach", "Msza święta na żywo od 11:30", "Życzenia dla chrześcijan obrządku wschodniego", "Bałwan na boisku Stali", "Kowalczuk odkrywa karty! Strach opozycji?", "Ostatni dzień zgłoszeń do konkursu", "Większe bezpieczeństwo porodu dla mieszkanek Chocianowa", "Koła Gospodyń Wiejskich rozliczają dotacje", "NA ŻYWO: eliminacje do Turnieju o Puchar Bońka", "Niedzielne nabożeństwo NA ŻYWO od 11:30".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]