Lokalna telewizja internetowa przyzwyczaiła nas do swoich zestawień wydarzeń ubiegłego tygodnia. Także tym razem dziennikarze Chocianow.tv postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone na naszym portalu. Co znalazło się w podsumowaniu ubiegłego tygodnia? Wideo poniżej.

Kolejny raz ekipa Chocianow.tv nas nie zawiodła, dlatego poniżej prezentujemy materiał wideo z zebranych zdarzeń, o których pisaliśmy na naszym portalu. Wśród nich znalazły się m.in.: "Nowe otwarcie Biblioteki Publicznej", "Przyjmują przedmioty na licytację", "Będą pieniądze na kolej", "Zmodernizują gospodarstwa za unijne pieniądze", "Policjanci niosą pomoc bezdomnym", "Spłonął pojazd w centrum Chocianowa", "Czy postawią paczkomat w Trzebnicach?", "E-dowód obsłużysz telefonem", "Kolejne ataki wandali na terenie gminy", "Niebawem przyjmą pierwszych pacjentów", "Ostatnie dni, aby zostać wolontariuszem", "Sprawdź ile zapłacisz za prąd w 2021 roku", "W przyszłym tygodniu zmiany w przedszkolu. Rodzicu, sprawdź gdzie odprowadzić swoje dziecko".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]