Tradycyjne na początku nowego tygodnia możemy obejrzeć kolejne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, którym żyła nasza gmina przez poprzednie 7 dni. Jakie informacje wybrała dla nas lokalna telewizja Chocianow.tv? Zapraszamy do obejrzenia (wideo poniżej).

Wśród najważniejszych informacji znalazły się: "Zapraszają na zumbę do Żabic", "Rolniku, dbaj o zdrowie!", "Nanotechnologia także dla najmłodszych", "Rowerem do Wrocławia", "Chocianowianki w Ogólnopolskim Pucharze w karate", "Raków dogania XXI wiek", "Klub Strzelecki Galuberyt zaprasza na strzelnicę", "Społeczna lodówka jeszcze bardziej bezpieczna", "Kulczyński: cieszę się, że komunikacja jest potrzebna", "Upamiętnili Światowy Dzień Sybiraka", "Powiat zainwestuje ponad 6 milionów złotych w Chocianowie", "PWK szuka pracownika", "Była wina, jest kara. Sprawdzamy tajemniczy przelew radnej Pichały", "Chocianowski Jarmark Dożynkowy i Runa Leśnego dokładnie za tydzień".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować CHOCIANOW TV w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]