Jak co tydzień w sieci pojawiło się podsumowanie wydarzeń ubiegłego tygodnia. Jakie informacje znalazły się w zestawieniu przygotowanym przez lokalną telewizję internetową Chocianow.tv? Nagranie dostępne poniżej.

Wśród najważniejszych wydarzeń ostatniego tygodnia znalazły się m.in.: "Koronaraport: statystyki wciąż rosną, rusza nauka zdalna", "Nie wymieniłeś pieca? Uważaj na kary", "Obiecał 6 kilometrów i... zrobił", "Minister Maląg: Bądźmy solidarni", "Kolejne pieniądze pozyskane", "Podziękowali nauczycielom za ciężką pracę", "Cmentarz gotowy na listopad", "Zebrali ponad 16 ton elektroodpadów", "Nowa nawierzchnia także w Chocianowcu", "Morawiecki: cała Polska strefą czerwoną", "Budowa na finiszu", "Andrzej Duda zarażony. Z Chocianowa bliżej do szpitala", "Szkoły gotowe na zdalne nauczanie", "Pracownik przedszkola zarażony - zajęcia zawieszone", "Sprawdzamy obietnice wyborcze Kulczyńskiego: działki budowlane". Sprawdźcie sami!

Aby na bieżąco śledzić doniesienia redaktorów CHOCIANOW.TV wystarczy subskrybować kanał na jednym z portali społecznościowych, na którym chocianowska telewizja publikuje swoje najświeższe audycje.
[KN]