Jak co tydzień w sieci pojawiło się podsumowanie wydarzeń ubiegłego tygodnia. Jakie informacje znalazły się w zestawieniu przygotowanym przez lokalną telewizję internetową Chocianow.tv? Sprawdźcie sami na nagraniu poniżej.

Wśród najważniejszych wydarzeń ostatniego tygodnia znalazły się: "Urząd znowu zdalnie - rośnie liczba zachorowań", "W Chocianowie wyłonili Mistrza Polski", "Dodatkowe środki ostrożności w Szkole Podstawowej", "Bieg olimpijczyka okiem kamery", "Pieniądze wyrzucone w błoto na nieudane referendum w Ścinawie", "Siatkarskie Mistrzostwa Polski za nami", "Opozycja życzy śmierci burmistrzowi i radnym", "Kolejna osoba nie żyje", "Przekazujesz gospodarstwo? Zgarnij premię", "Kolejny urzędnik z pozytywnym wynikiem", "Kolejny weekend atrakcji w Lupusie", "Chocianów w żółtej strefie", "Przychodnia w Trzebnicach okiem kamery i aparatu", "Pomoc na start dla grup producentów", "Stary polityk kontra prawda", "Koronaraport: liczby wciąż rosną", "Uniwersytet dla dorosłych wystartował".

Aby na bieżąco śledzić doniesienia redaktorów CHOCIANOW.TV wystarczy subskrybować kanał na jednym z portali społecznościowych, na którym chocianowska telewizja publikuje swoje najświeższe audycje.

[KN]