Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach policjanci szukają sprawcy kradzieży papierosów, które zostały zabrane 23 listopada minionego roku z jednego ze sklepów w miejscowości Trzebnice. Związek z dochodzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jego temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chocianowie, szukają sprawców kradzieży papierosów o wartości blisko 2900 złotych. Związek ze zdarzeniem oraz policyjnym postępowaniem może mieć zarejestrowany na nagraniu z monitoringu mężczyzna, którego wizerunek prezentujemy na załączonym zdjęciu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Chocianowie lub Komendą Powiatową Policji w Polkowicach. Informacje można również przekazać telefonicznie Naczelnikowi Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP Polkowice, kom. Julia Kurek – tel. 76-846-33-51, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.
[KN]