Już dzisiaj fani tvn-owskiego programu "Projekt Lady" będą mieli okazję zawitać do gminy Chocianów. Wszystko za sprawą Rancza "Szalony Koń" z Brunowa, które gościło uczestniczki tego reality show.

W poniedziałek, 16 listopada, w programie "Projekt Lady", który rozpocznie się punktualnie o godzinie 22:30 na kanale TVN, zagości znane naszym Czytelnikom Ranczo "Szalony Koń" z Brunowa. "Projekt Lady" to polski program rozrywkowy typu reality show emitowany od 27 czerwca 2016 na antenie TVN. W programie bierze udział kilkanaście dziewczyn w wieku 18–29 lat, które reprezentują imprezowy styl życia. Uczestniczki trafiają do pałacu, gdzie pod okiem ekspertów oraz mentorek, Tatiany Mindewicz-Puacz i dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej, uczone są dobrych manier. Uczestniczki wspiera i motywuje do działania Małgorzata Rozenek-Majdan.

Kochani, myślę że możemy w końcu zdradzić, że mieliśmy przyjemność gościć u nas na Ranczu Projekt Lady TVN - poinformowali na swojej stronie w mediach społecznościowych gospodarze Rancza "Szalony Koń" - Zapraszamy do oglądania i kibicowania dziewczynom już w najbliższy poniedziałek o 22.30 Projekt Lady TVN. Do finału coraz bliżej - dodają właściciele rancza.
To nie jedyna taka promocja naszej gminy z udziałem "Szalonego Konia". W sierpniu tego roku mogliśmy podziwiać ranczo na antenie Telewizji Polskiej w programie "Sielskie życie", o czym pisaliśmy w naszych doniesieniach prasowych: "Sielskie życie w Chocianowie". Jak poradziły sobie uczestniczki Projektu Lady na Ranczu "Szalony Koń"? O tym przekonamy się dzisiaj wieczorem.
[KN]