Lokalna telewizja Chocianow.tv postanowiła sprawdzić dzisiaj, jak wyglądają roboty rozbiórkowe przy ulicy 3 Maja w Chocianowie, w miejscu starego targowiska (wideo poniżej).

W tym miejscu dzieje się wiele. Przeniesione targowisko działa na placu przed przyszłym Centrum Obsługi Administracyjnej, o czym pisaliśmy w artykule "Tymczasowe targowisko w nowym miejscu", chociaż to nie jedyne nasze doniesienia medialne.

Nasi czytelnicy za pośrednictwem naszego portalu mogli dowiedzieć się także, iż najpierw radny Piotr Piech najpierw pozbawił prądu zarabiających tu na życie handlarzy, a potem postanowił przypisać sobie sukces budowy nowego targowiska. Nie wspomniał jednak, że kiedy miał okazję zagłosować za przekazaniem 240 tysięcy złotych na jego remont, to zajęty był... przeszkadzaniem Przewodniczącemu Rady Miejskiej w prowadzeniu sesji.

Lokalna telewizja internetowa Chocianow.tv postanowiła po raz kolejny pokazać, jak przebiegają prace rozbiórkowe w miejscu starego targowiska Gerber. Poniżej zapraszamy do obejrzenia nagrania z dzisiejszych efektów pracy.
[KN]