Już jutro o godzinie 19:00 w Regionalnym Centrum Kultury z mieszkańcami Chocianowa spotka się Senator Dorota Czudowska. Spotkanie wpisze się w cykl spotkań "Łączy Nas Polska" organizowanych przez polityków Prawa i Sprawiedliwości w całej Polsce.

Dorota Czudowska jest lekarzem onkologiem i doświadczonym politykiem. Pierwszy raz Senatorem wybrana została jeszcze w 1997 roku w IV kadencji. Obecnie, nieprzerwanie zasiada w ławach izby wyższej polskiego parlamentu od 2011 roku.

- To miłe, że ogólnopolscy politycy pamiętają o naszej gminie. Będzie to dobra okazja, aby porozmawiać o aktualnej sytuacji politycznej i gospodarczej - komentuje burmistrz Tomasz Kulczyński. - Dziękuję pani Senator - dodaje włodarz Chocianowa.
Senator Czudowska wpisze spotkanie z mieszkańcami Chocianowa w cykl spotkań "Łączy Nas Polska" o czym na swojej stronie na jednym z popularnych portali społecznościowych poinformował radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Piotr Karwan.

- W najbliższy czwartek 25.06. o godz. 19.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Chocianowie odbędzie się spotkanie z Dorotą Czudowską Senator RP - oznajmił radny Piotr Karwan. - Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu "Łączy Nas Polska" - dodał radny sejmiku.
Korzystając z okazji na spotkaniu wręczone zostaną nagrody dla zwycięzców wyłonionych w gminnym konkursie plastyczno-historycznym "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni", zorganizowanym przez burmistrza Kulczyńskiego. O laureatach pisaliśmy w artykule p.t. "Konkurs rozstrzygnięty".
[KN]