Kolejna udana akcja polkowickich policjantów, którym udało się zatrzymać mężczyznę poszukiwanego w związku z koniecznością odbycia kary blisko dwóch lat pozbawienia wolności. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy w swojej kryjówce. Polkowiczanin nie stawił się w wyznaczonym terminie do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę 21 miesięcy więzienia.

"Mężczyzna był znany polkowickim policjantom między innymi z przestępstw, za które został skazany na 21 miesięcy pozbawienia wolności"
Do następnego sukcesu przyczynili się funkcjonariusze z powiatowego Wydziału Kryminalnego tutejszej komendy, którzy szybko ustalili, że poszukiwany przez nich od miesiąca mężczyzna, może ukrywać się na terenie jednej z posesji w Polkowicach.

"Rozpoczął odbywanie kary za przestępczość narkotykową oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, mimo wcześniej orzeczonego sądowego zakazu"
- 33-latek nie spodziewał się porannej wizyty policjantów i szybko został obezwładniony przez funkcjonariuszy Nieetatowej Grupy Realizacyjnej złożonej z najbardziej doświadczonych polkowickich funkcjonariuszy - informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, sierżant sztabowy Przemysław Rybikowski - mężczyzna był znany polkowickim policjantom między innymi z przestępstw, za które został skazany na 21 miesięcy pozbawienia wolności - podsumowuje policjant.

"33-latek nie spodziewał się porannej wizyty policjantów i szybko został obezwładniony przez funkcjonariuszy Nieetatowej Grupy Realizacyjnej złożonej z najbardziej doświadczonych polkowickich funkcjonariuszy"
Zatrzymany został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie kary za przestępczość narkotykową oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, mimo wcześniej orzeczonego sądowego zakazu.
[KN]