Reklama
Reklama

Sport

Rusza Klasa B! Relaks i Kryształ powalczą o awans? 0

Rusza Klasa B! Relaks i Kryształ powalczą o awans?

2019-08-28 22:05 0 komentarzy

W najbliższą niedzielę ruszą zmagania w grupie II legnickiej B-klasy, w której występują dwa zespoły z Gminy Chocianów. O co powalczą Relaks Szklary Dolne i Kryształ Chocianowiec?

Więcej
Policjanci zagrają dla Kubusia 0

Policjanci zagrają dla Kubusia

2019-08-28 10:54 0 komentarzy

7 września w Polkowicach szykuje się wielka charytatywna impreza. Polkowiccy policjanci, strażacy, strażnicy miejscy, sportowcy, lokalni samorządowcy i parlamentarzyści oraz wszyscy ludzie dobrej woli zapraszają na mecz, licytacje i pokaz sprzętu służbowego. Wszystko po to, żeby pomóc synkowi polkowickiego funkcjonariusza, 4-letniemu Jakubowi Skoczylasowi.

Więcej
Gajewski nie jest już trenerem Stali 0

Gajewski nie jest już trenerem Stali

2019-08-27 20:32 0 komentarzy

W dniu dzisiejszym rolę pierwszego trenera Stali Chocianów przestał pełnić Robert Gajewski. Przypomnijmy, że lubinianin był szkoleniowcem czwartoligowca od sezonu 2018/2019. W najbliższych dniach powinniśmy poznać nowego trenera Stali, który poprowadzi zespół w meczu z Prochowiczanką Prochowice.

Więcej
Biznesowa liga futsalu 0

Biznesowa liga futsalu

2019-08-27 14:56 0 komentarzy

Stowarzyszenie „Madness” zaprasza drużyny do rozgrywek, bo już na jesień ruszy Chocianowska Liga Futsalu o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Tomasza Kulczyńskiego. Futsal to zespołowa gra sportowa, odmiana piłki nożnej rozgrywana w hali. Eliminacje będą trwać przez 5 miesięcy.

Więcej
Trzy mecze i zero punktów. Fatalny start Arki 0

Trzy mecze i zero punktów. Fatalny start Arki

2019-08-25 21:46 0 komentarzy

Początek sezonu z całą pewnością nie należy do udanych w wykonaniu Arki Trzebnice. Beniaminek rozgrywek w trzech pierwszych meczach nie zdobył choćby punktu i osiadł na ligowym dnie w grupie pierwszej A-klasy.

Więcej
Reklama
Stal rozbita w Ścinawie 0

Stal rozbita w Ścinawie

2019-08-25 20:04 0 komentarzy

Piąty mecz z Odrą Ścinawa w IV Lidze i piąta porażka. Starcia z drużyną z powiatu lubińskiego z całą pewnością nie należą do najprzyjemniejszych dla chocianowskiej Stali. Tym razem podopieczni Roberta Gajewskiego ulegli na wyjeździe aż 0:5.

Więcej
Madness znów powalczy w lidze futsalu? 0

Madness znów powalczy w lidze futsalu?

2019-08-25 16:50 0 komentarzy

Komisja Futsalu Dolnośląskiego ZPN zaprasza do udziału w rozgrywkach II Dolnośląskiej Ligi Futsalu w sezonie 2019/2020. – Warto wypełnić czynnie zimową przerwę ligową piłki trawiastej i wziąć udział w rozgrywkach na wysokim szczeblu rozgrywkowym na hali – mówi Janusz Cygan, Przewodniczący Komisji Futsalu DZPN.

Więcej
Porażka trampkarzy, wysoka wygrana młodzików 0

Porażka trampkarzy, wysoka wygrana młodzików

2019-08-24 21:00 0 komentarzy

W weekend zainaugurowane zostały zmagania grup młodzieżowych w Podokręgu Legnica. Po raz pierwszy w sezonie 2019/2020 na boiska wybiegli m.in. trampkarze oraz młodzicy Stali Chocianów.

Więcej
Bartosz Roman znów w Stali! 0

Bartosz Roman znów w Stali!

2019-08-23 22:19 0 komentarzy

Do Chocianowa wrócił Bartosz Roman, który w przeszłości reprezentował m.in. zespół występujący w Młodej Ekstraklasie KGHM Zagłębia Lubin. Teraz po kilku latach występów w Polonii Słubice, wraca do naszego regionu. Jako pierwsi zgłosili się po niego działacze Stali, dlatego też już w najbliższym meczu zobaczymy go na boisku.

Więcej
Daria Miłek nadzieją Zagłębia! 0

Daria Miłek nadzieją Zagłębia!

2019-08-23 12:15 0 komentarzy

Za nami XXII Międzynarodowego Memoriału w piłce ręcznej kobiet. W hali Regionalnego Centrum Sportowego odbyły się cztery spotkania. Triumfatorem turnieju została drużyna Metraco Zagłębia Lubin, która pewnie pokonała niemieckie FSV Mainz. Nagrodę "Nadzieja MKS Zagłębie Lubin" otrzymała chocianowianka Daria Miłek.

Więcej

Najnowsze komentarze

Chocianowski Dzień Seniora
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxi...
~uusoheatizaha
Chocianowski Dzień Seniora
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxi...
~iqakexyinazor
Chocianowski Dzień Seniora
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxi...
~uikebip
Chocianowski Dzień Seniora
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy A...
~agomocapuwe
Chocianowski Dzień Seniora
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy A...
~iyujezupoqodu
Chocianowski Dzień Seniora
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy A...
~ejaiqivoxi