Pierwsze miejsce jako najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich w powiecie polkowickim, to nie jedyne zwycięstwo jakim może pochwalić się Sołectwo Szklary Dolne.

- ,,Mamy to! nasze BUMbabki zdobyły tytuł NAJLEPSZEGO Koła Gospodyń Wiejskich w powiecie polkowickim. '' - mówią Panie z KGW w Szklarach Dolnych.

- ,,To nie jedyne zwycięstwo!. Sołectwo Szklary Dolne w plebiscycie zdobyło 1 miejsce! A nasza wspaniała Pani Sołtys Dorota Janusz stanęła na podium zajmując 3 miejsce! Te nagrody zdecydowanie wskazują na to jak ważna i wielka, a także jak doceniana jest nasza miejscowość w powiecie polkowickim!'' - dodają członkowie KGW Szklary Dolne

Wiele mieszkańców gminy dostrzega pracę, zaangażowanie, zmiany i działania Szklar Dolnych. Sołectwo dzięki dobrej współpracy prężnie działa i chętnie bierze udział z własnym stoiskiem promocyjnym na licznych wydarzeniach między innymi na Chocianowskich Dniach Jagody, Dożynkach Gminnych czy III Biegu Papieskim. Szklary Dolne również w tym roku zdobyły pierwsze miejsce za najpiękniejszy wieniec dożynkowy.
Początkiem września sołectwo reprezentowało Gminę Chocianów na Dożynkach Powiatowych w Grodowcu, gdzie stoisko promocyjne Szklar Dolnych zdobyło III miejsce .

W imieniu sołectwa Szklary Dolne zachęcamy do dalszego głosowania. ,,BUMbabki'' awansowały do etapu wojewódzkiego, a głosowanie rozpoczyna się w piątek, 27 września.

https://gazetawroclawska.pl/