Kameralny piłkarski turniej zorganizowany przez wiernych fanów chocianowskiej piłki nożnej uczcił 70-lecie lokalnego klubu. Piknik rodzinny połączony z towarzyskim turniejem uchwycili redaktorzy lokalnej telewizji Chocianow.tv (wideo poniżej).

Całość imprezy odbyła się w ubiegłą sobotę na stadionie Stali Chocianów. Pomimo tego, że ze względu na obostrzenia epidemiczne, nie mogły odbyć się wszystkie zaplanowane na ten rok obchody, fani piłki nożnej znaleźli coś dla siebie. Najpopularniejsze były rozrywki dla najmłodszych kibiców, jednak oprócz popcornu, waty cukrowej i dmuchańców, na atrakcje mogli liczyć ci nieco starsi. Kiełbaski, piwo i sportowa rywalizacja w rytm muzycznych przebojów od godziny 10:00 towarzyszyła wszystkim, którzy zdecydowali się na wzięcie udział w tej imprezie.

W tym roku organizacja hucznych obchodów 70-lecia Stali Chocianów nie była możliwa ze względu na obostrzenia związane z trwającą epidemią koronawirusa, dlatego oficjalne obchody zostały przeniesione na przyszły rok. W dniu imprezy opublikowaliśmy także galerię zdjęć z tych wydarzeń. Zapraszamy do jej obejrzenia na stronie: "Turniej dla fanów piłki nożnej".
[KN]