Początek października kojarzyć się może niektórym z końcem wakacji, jesienią czy też rozpoczęciem roku akademickiego. Młodsze dzieci i młodzież już we wrześniu rozpoczęły naukę w szkołach. Nasze maluszki z Gminy Chocianów także czekają, aby zacząć uczęszczać do żłobka, który właśnie powstaje w Przedszkolu Miejskim we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Chocianowie.

Dla zniecierpliwionych rodziców i dzieci mamy dobrą wiadomość. Już wkrótce otwarcie nowego niepublicznego żłobka Planeta Radości. Co prawda przewidywano koniec remontu pomieszczeń do końca września, ale niestety nie udało się dopiąć wszystkiego na czas. Z wielka starannością i uwagą dobiegają końca prace remontowe, aby wszystkie dzieci mogły w pełni korzystać z pomieszczeń i żeby rodzice mogli być pewni o bezpieczeństwo i dobre warunki dla swoich pociech. Właściciele już zapraszają wszystkich do żłobka, który jak mówią w bardzo niedalekiej przyszłości zostanie otwarty.

Niedawno zakończyły się wstępne zapisy, ale już teraz dla zainteresowanych trwa nabór dzieci na oficjalnej stronie żłobka. Pierwszeństwo w procesie rekrutacji mają oczywiście dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Chocianów, którego oboje rodzice pracują.

Więcej informacji otrzymają Państwo na stronie internetowej lub pod numerem telefonu 604 605 243.