Do momentu publikowania tego tekstu, ubiegłotygodniową Mszę Świętą transmitowaną na żywo z chocianowskiego kościoła pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny obejrzano już blisko tysiąc trzysta razy. Warto w tym miejscu przypomnieć, że już w najbliższą niedzielę parafianie będą mogli wziąć udział w kolejnym nabożeństwie na żywo.

Msza Święta, którą w ubiegłą niedzielę, 29 marca prowadził ksiądz Proboszcz Stanisław Łobodziec, cieszyła się w Internecie dużą popularnością. Jako redakcja otrzymaliśmy od Państwa wiele podziękowań i podbudowani oglądalnością już dzisiaj możemy potwierdzić, że w najbliższą niedzielę, 5 kwietnia o godzinie 11:30 również nasza lokalna telewizja będzie transmitować nabożeństwo.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa za pośrednictwem kanału CHOCIANOW TV w serwisie społecznościowym YouTube. Aby nie przeoczyć zbliżających się transmisji i publikowanych wideo można użyć przycisku Subskrybuj, dzięki któremu nasze urządzenia przypomną nam o dodawanych publikacjach wideo.
[KN]