Już w ten weekend w niedziele kolejne wydarzenie kulturalne pod nazwą Traktor-jada. Na imprezę w Chocianowcu zaprasza Państwa Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński wraz z Radnym Arturem Wandycz, Sołtysem wsi Chocianowiec Panem Krzysztofem Zdobych i Radą Sołecką.

W programie organizatorzy przewidzieli pokaz maszyn rolniczych i rolnicze show. Ponadto będzie można wziąć udział w zawodach sprawnościowych a także w innych zawodach i konkursach, za które będą wręczane nagrody. Dla młodszych mieszkańców gminy organizatorzy zapewniają darmowe atrakcje. - Pierwsza edycja okazała się strzałem w dziesiątkę, dlatego chcemy dalej rozwijać projek Traktor-jady. Zapraszam wszystkich serdecznie, by pojawili się na imprezie a na pewno nie będą zawiedzeni - mówi Artur Wandycz, radny Rady Miejskiej w Chocianowie oraz jeden z pomysłodawców imprezy

Na terenie całej imprezy do dyspozycji będą stoiska gastronomiczne i stoiska z produktami lokalnymi. Wystawcy z regionu pochwalić się będą mogli swoimi rękodziełami. Nie zabraknie z pewnością dobrej zabawy i świetnej atmosfery. 

Start imprezy 1 września 2019 roku (niedziela), o godzinie 12.00 na terenach zielonych WOK w Chocianowcu.