Już w najbliższą sobotę, 19 grudnia odbędą się Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w tenisie stołowym. Zawody odbędą się w sali sportowej RCS w Lubinie. Czy chocianowianie powalczą o tytuł mistrza?

Zawody zostaną przeprowadzone w trzech kategoriach wiekowych. Kategoria młodzik (dla urodzonych w 2008 roku i młodszych) rozpocznie się o godzinie 15:00, kategoria kadet/ junior (dla urodzonych od 2007 roku do 18. roku życia) rozpocznie się o godzinie 16:00, natomiast kategoria open dla wszystkich niezależnie od wieku rozpocznie się o godzinie 17:00.

Zapraszamy na amatorski turniej "Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego" w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane w dniu 19.12.2020 (sobota) w sali sportowej RCS w Lubinie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 17B - informują organizatorzy z TS Zagłębie Lubin. - Zapisy w biurze zawodów, które jest otwarte od 14:30 w sali sportowej. Zgłoszenia można kierować również poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie http://TsZaglebieLubin.pl/kontakt/ lub telefonicznie 669-709-702 - dodają organizatorzy.

Każdy startujący musi posiadać obowiązkowo strój i sprzęt sportowy zgodny z przepisami PZTS oraz miękkie obuwie halowe. Zapisy, oprócz formularza kontaktowego na stronie internetowej, przyjmowane będą w miejscu zawodów najpóźniej do 30 minut przed rozpoczęciem rozgrywek w poszczególnych kategoriach wiekowych. Czy chocianowianie wezmą udział w tych zawodach?

- W KS Stal w różnych okresach funkcjonowały również sekcje tenisa stołowego - podaje Zbigniew Machoń na portalu cosanow.pl. - Sekcja tenisa stołowego działała pod koniec lat osiemdziesiątych ub. wieku - dodaje.

Dla zwycięzców poszczególnych kategorii miejsca I–III przewidziano okolicznościowe puchary, nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Wszyscy uczestnicy zawodów oraz ich opiekunowie zobowiązani są do przestrzegania procedur bezpieczeństwa sanitarnego oraz przepisów i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia, w związku z epidemią COVID-19.
[KN]