Pomysł Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego powrócił w nowej odsłonie. W ostatnią sobotę w Chocianowskim Parku Piastowskim mieszkańcy naszej gminy mieli okazję miło spędzić czas. Były girlandy, leżaki, a także muzyka płynąca z rozmieszczonych w parku głośników. Chocianow.tv postanowiło sprawdzić, jak bawili się mieszkańcy naszej gminy.

Przypomnijmy, że organizatorem całej imprezy, przy współpracy z Regionalnym Centrum Kultury, jest Fundacja Głos Regionu. W każdą sobotę sierpnia w godzinach od 19:00 do 23:00 na terenie przy stawie w Chocianowskim Parku Piastowskim fani różnych rodzajów muzyki znajdą coś dla siebie.

- Cieszymy się, że do Chocianowskiego Parku Piastowskiego powracają Wieczorki Muzyczne w nowym formacie, już nie tylko muzyka klasyczna, ale także muzyka rozrywkowa, muzyka house - wymienia Krystian Wan z tutejszego magistratu. - Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się dmuchańce dla dzieci. Zapraszamy wszystkich już w następną sobotę, również tych najmłodszych, by skorzystać z tych atrakcji. To wszystko jest dla Państwa - dodaje Wan.
Lokalna telewizja przygotowała także nagranie, na którym widać radośnie bawiące się dzieci oraz dorosłych, którzy przyszli skorzystać z pozostałych atrakcji. Wszystkim uczestnikom imprezy pomysł reaktywacji imprezy bardzo się spodobał. Mieszkańcy starali się także zachowywać bezpieczne odległości.

- Bardzo nam ten burmistrz pasuje, stara się. Wiadomo, że pieniędzy nie ma za dużo, Dzień Jagody super zrobił, także ludzie mają bardzo dobrą opinię o tym. Ile może to się stara i ja jestem bardzo zadowolona z tego burmistrza - mówiła do kamery jedna z mieszkanek Chocianowa. - Nigdy tak nie było za żadnego burmistrza, jak w tej chwili - dodała na koniec.
Kto jeszcze i co mówił do kamery Chocianow.tv? Sprawdźcie sami na wideo poniżej. Przy tej okazji zapraszamy także w najbliższą sobotę do Chocianowskiego Parku Piastowskiego. Do zobaczenia!
[KN]