W przyszłą środę, 22 stycznia kolejna zabawa taneczna dla Seniorów. Impreza będzie odbywać się systematycznie od Dnia Dziadka, co dwa tygodnie w siedzibie Regionalnego Centrum Kultury.

Seniorzy będą mieć okazję do wspólnych zabaw, rozmów i nawiązania nowych znajomości. Wieczorki taneczne, to kontynuacja pomysłu Burmistrza Kulczyńskiego, o czym informowaliśmy w artykule "Za nami pierwszy taneczny wieczorek dla seniorów".

- Chciałbym żebyście Państwo byli współautorami przebiegu "Wieczorków Tanecznych", dlatego proszę o wszelkie sugestie i pomysły - mówił na otwarciu pierwszego spotkania Burmistrz Chocianowa, Tomasz Kulczyński.

W siedzibie RCK ruszyły zapisy na kolejne taneczne spotkania. Już od środy, 22 stycznia cyklicznie, co dwa tygodnie odbywać się będą Taneczne Wieczorki dla Seniorów. Podczas spotkań każdy uczestnik będzie miał okazję miło i aktywnie spędzić czas. Zabawa odbywać się będzie w godzinach od 17:00 do 20:00. Chętne osoby proszeni są o dokonanie zapisów w siedzibie Regionalnego Centrum Kultury lub pod numerem tel. 76-818-55-80 lub drogą mailową na adres: sekretariat@rckchocianow.pl.

Udział w spotkaniach jest nieodpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy zapewniają muzykę na żywo, słodki poczęstunek, kawę i herbatę oraz miłą i przyjazną atmosferę.

[KN]