Chocianowski magistrat ogłosił konkurs plastyczny pod nazwą "Wymaluj Wielkanoc 2020", którego organizatorem jest Tomasz Kulczyński, Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów. Konkurs adresowany jest do wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych będących mieszkańcami gminy Chocianów.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami i z tej okazji Burmistrz Chocianowa ogłosił konkurs plastyczny na najładniejszą i najoryginalniejszą kartkę świąteczną. Przygotowane prace powinny być wykonane w formacie A4. Rysunki można przygotować kredkami, mazakami i farbami. Do malowideł należy dołączyć podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych oświadczenie i złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy w Chocianowie, w pokoju nr 4.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach: uczniowie przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych (klas I – IV) oraz uczniowie szkół podstawowych (klas V  VIII). Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Prace przyjmowane są do środy, 18 marca 2020 roku do godziny 15:30.

O wynikach laureaci zostaną poinformowani telefonicznie nie później niż do 25 marca. Regulamin konkursu oraz niezbędne oświadczenie dostępne jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.
[KN]