Tradycyjnie już najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mogli posłuchać bajek na dobranoc. Dzisiaj bajkę pt. "Tydzień Krecika" przeczytała Magdalena Dusza. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

"Zaczytany Chocianów" to oprócz dzisiejszego nagrania "Tydzień Krecika"
 (do obejrzenia poniżej) także: wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajka o złotej rybce", "Bajka o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki", "Pies i kość", "Biedronka, która zazdrościła słońcu", "Kwiatowe wróżki", "Pracowite mrówki", "Daleko jeszcze", "Nowy plac zabaw", "Liczenie baranów", "Trzy pluszowe misie", "Kolorowa Kołderka", "Śliwki", "Bajka o Czerwonym Kapturku", "Sposób na Adama", "Dwóch braci", "Jak się ścigał ślimak z żółwiem", "Kot w butach", "Rogalik, który chciał zostać księżycem", "Nowe przygody skarpetek", "Lew i zwierzęta z dżungli", "Słoń Trąbalski", "Bezpieczeństwo na drodze", "Mój wieloryb", "Szpinak", "Mała Kotka", "Mądry Drwal" oraz "Misiek".

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]