Zapisy na nowy rok szkolny 2020/21 rozpoczęły się właśnie w chocianowskim żłobku. Rodzice, którzy chcieliby, aby ich dzieci w wieku do lat 3 uczęszczały do Serduszkolandii muszą wysłać zgłoszenie drogą elektroniczną.

Żłobek w Chocianowie udało się otworzyć po wielu perypetiach z początkiem 2020 roku. Pisaliśmy o tym w artykułach: "Żłobek już w styczniu" oraz "Uroczyste otwarcie żłobka". Żłobek realizuje łącznie ponad 10 bloków tematycznych, w tym logopedię, miesięczne bilanse dzieci (badanie wzrostu, wagi i ogólnego rozwoju) oraz rehabilitację indywidualną.

- Mamy zajęcia z elementami psychomotoryki i wczesnego wspomagania dzieci, kinezjologię z elementami zabawy terapeutycznej, czyli gimnastykę mózgu metodą Paula Dennisona, zajęcia artystyczne połączone z sensoplastyką, zajęcia promujące zdrowie i zdrowy tryb życia, zajęcia rozwojowe i edukacyjne - wyliczała jeszcze przed otwarciem żłobka kierownik Serduszkolandii, Paulina Gębara.

Aktualnie trwają zapisy na nowy rok szkolny 2020/2021. Aby poznać szczegóły, w jaki sposób zapewnić swojemu dziecku miejsce w żłobku należy wysłać e-mail na adres: chocianow@serduszkolandia.pl. Można także wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej Serduszkolandii. W razie pytań należy dzwonić pod nr telefonów: 886-659-281 lub 794-666-880.

Rekrutacja trwa do 31.05.2020 roku, jednak ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie należy zwlekać.
[KN]