Dziękują Burmistrzowi Tomaszowi Kulczyńskiemu, Miejskiemu Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tu miejsca świetnego do spędzania wolnego czasu. Atrakcje znajdą nie tylko najmłodsi.

O tej inwestycji pisaliśmy nie tak dawno temu w artykule "Współpraca buduje". Przypomnijmy, że dzięki współpracy burmistrza z radnymi nowe urządzenia do zabawy dla najmłodszych pojawiły się tym razem w Żabicach. 

Nasza mała Ojczyzna pięknieje. Wspólnymi siłami, dzięki współpracy z Panem Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim nasze otoczenie się zmienia dla małych Skarbów - informują administratorzy profilu Żabic na jednym z popularnych portali społecznościowych. Czekają tu na Was miejsca na rowery, grilla, ognisko czy tereny do gry i odpoczynku w zaciszu pod zadaszeniem - zapraszają wszystkich do swojej miejscowości twórcy profilu.
Całość wpisu wieńczą podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania idealnego do odpoczynku miejsca oraz nagranie, które pokazuje jak wspaniałe miejsce udało się stworzyć. Zapraszamy na profil Żabic, na którym możecie znaleźć wpisy pokazujące postęp prac i efekt końcowy.
[KN]