Pierwsze Promykowe Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody odbędą się już w najbliższą niedzielę w Szklarach Dolnych. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Stajnia Promyk Szklary Dolne. Start o godzinie 10:00.

Zawody są skierowane do jeźdźców i koni rozpoczynających swoją przygodę z jeździectwem. Można się jeszcze zgłosić, zapisy dzisiaj (piątek, 21 sierpnia) do końca dnia na stronie www.zawodykonne.com (kliknij w link). Szczegóły imprezy dostępne w biurze zawodów, na stronie wydarzenia na jednym z portali społecznościowych (kliknij w link) i pod numerem telefonu: 664 783 081.

Stowarzyszenie Stajnia Promyk Szklary Dolne przy wsparciu Gminy Chocianów, 23 sierpnia zaprasza Was wszystkich na nasz nowiutki parkur. Nowe kolorowe przeszkody, bezpieczny ogrodzony plac 36 m x 60 m, czyli nic tylko skakać i wygrywać - zachęca Lidia Kozłowska, organizator imprezy. - Zawody są skierowane do jeźdźców i koni rozpoczynających swoją przygodę z jeździectwem. Rozegramy następujące konkursy: Debiuty (krzyżaki z możliwą asystą trenera), Mini LL (50-60 cm), Mini LL (60-70 cm), LL (90 cm) oraz L (100 cm) - dodaje Lidia Kozłowska.
Wszystkich zawodników obowiązują aktualne badania sportowe, zgoda rodzica i ubezpieczenie NNW (konkurs nr 1 zwolniony jest z badań sportowych). Kosztem jest jednorazowa opłata za zgłoszenie i starty w wysokości 50 złotych. Poniżej regulamin konkursu. Mile widziani są wszyscy, którzy zachowując odpowiednie zasady bezpieczeństwa epidemicznego, będą chcieli obejrzeć zawody z bliska.
[KN]