Regionalne Centrum Kultury rusza z kolejnymi propozycjami zajęć dla dzieci. Tym razem najmłodsi mieszkańcy gminy mogą rozwijać swoje zainteresowania plastyczne w Akademii Dziecięcej Twórczości. Zajęcia zaadresowane są do dzieci od 5 roku życia, a udział w nich jest nieodpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia zaadresowane są do dzieci, które lubią wycinać, malować, rysować, kleić, nawlekać, modelować oraz tworzyć. Zadania będą różnorodne, a każde spotkanie to inny temat pracy, więc każdy z uczestników będzie miał możliwość się wykazać.

- Zajęcia plastyczno-techniczne w ramach Akademii Dziecięcej Twórczości to okazja do rozwijania swoich pasji, zainteresowań i odkrywania talentów. To też świetna okazja współpracy z rówieśnikami jak również nawiązania nowych znajomości. Dzieci na zajęciach nabierają umiejętności pracy w zespole poprzez komunikację, wzajemną pomoc czy osiągnięcia tego samego celu – zaznacza Barbara Kalicińska, instruktor zajęć w Akademii Dziecięcej Twórczości. - W każdym dziecku kryją się zdolności- większe czy też mniejsze, kreatywność i wyobraźnia , które należy rozwijać, ożywić i wspierać - dodaje instruktor.
Zajęcia są nieodpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto pospieszyć się i zapisz swoją pociechę już dziś. Zapisy przyjmowane są w Regionalnym Centrum Kultury do środy 9. września. Więcej informacji pod numerem 76-818-55-80 lub sekretariat@rckchocianow.pl.
[KN]