Reklama
userad3
Reklama

Aktualności

Będzie plac zabaw na każdym osiedlu

2019-06-29 06:59

W minionym tygodniu odbyło się spotkanie Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego oraz Radnej Powiatu Polkowickiego Marceliny Falkiewicz z mieszkańcami Chocianowa. Rozmawiano przede wszystkim o rewitalizacji wnętrza międzyblokowego przy ul. Odrodzenia oraz codziennych bolączkach mieszkańców tego osiedla.

Więcej

Wsparcie dla OSP Trzebnice i OSP Parchów

2019-06-29 06:55

Sto tysięcy złotych pozyskała Gmina Chocianów ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Kwota ta przeznaczona zostanie na zakup lekkiego wozu bojowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebnicach.

Więcej

Droga wojewódzka nr 331 do przebudowy!

2019-06-29 06:48

To z całą pewnością newralgiczne miejsce na mapie Chocianowa, z którego korzysta praktycznie każdy przejeżdżający przez nasze miasto. Niestety temat „wąskiego gardła”, które znajduje się na drodze wojewódzkiej nr 331 przez wiele lat nie było poważnie poruszane przez władze.

Więcej

Przejmiemy Dworzec PKP w Chocianowie?

2019-06-29 06:46

W ostatnich latach Gmina Chocianów konsekwentnie pozbywała się swojego majątku. W taki sposób straciła m.in. Pałac w Parku Miejskim czy Dworzec PKS. Odkąd doszło do zmiany na stanowisku Burmistrza, ta sytuacja się zmienia. W najbliższym czasie Gmina Chocianów powinna bezpłatnie przejąć budynek Dworca PKP w Chocianowie.

Więcej

Najnowsze komentarze