Swoją bezradność pokazuje opozycja, która dotychczas zajęta była w mediach społecznościowych atakami wymierzonymi w Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego oraz jego urzędników i radnych, którzy wspierają "Czas na zmiany". Tym razem swoją frustrację zaczęła wylewać także w kierunku zwykłych mieszkańców, którym podobają się podejmowane w tej kadencji inicjatywy.

Wszystkie zmiany na lepsze, pozyskiwanie środków, nowe inwestycje oraz imprezy, które przyciągają do Chocianowa nie tylko mieszkańców naszej gminy są obśmiewane i krytykowane w sieci. Tym razem, kojarzeni po metodach z totalną opozycją, jednak nadal nieznani sprawcy, którzy od początku tej kadencji postanowili wyśmiewać działania burmistrza, teraz uderzyli w zwykłych mieszkańców, którzy chwalą inicjatywy swojego włodarza.

Przypomnijmy, że opozycja chwyta się wszystkich możliwości, aby straszyć i zastraszać mieszkańców. Przypomnijmy tylko kilka naszych doniesień prasowych na ten temat: "Świąteczne życzenia czy polityczny atak?", "Urząd dementuje kolejne zarzuty", "Kto manipuluje mieszkańcami Parchowa?", "Mieszkańcy ostro o zachowaniu radnej".

Takim niesmacznym metodom sprzeciwiają się nawet ludzie kojarzeni z wyrażania poparcia dla działań totalnej opozycji (grafika poniżej). Jaki jest cel tych metod? Obśmianie i zniechęcenie ludzi do zgodnego z własnym sumieniem chwalenia działań podejmowanych przez burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Wciąganie mieszkańców w prywatną walkę polityczną będącą efektem żalu po przegranych wyborach jest "strasznie słabe". Mamy nadzieję, że mieszkańcy Chocianowa nie wezmą do siebie tych zaczepek opozycji.
[KN]