Wszyscy mieszkańcy gminy Chocianów mogą od dzisiaj korzystać z Dolnośląskiego Delfinka dosłownie za grosze! Wszystko za sprawą decyzji Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego. Za pierwszą godzinę użytkownicy basenu, sauny i jacuzzi zapłacą tylko 1 grosz, a za kolejne niewiele więcej! 

To kolejny raz kiedy włodarz naszej gminy postanowił wyjść na przeciw miłośnikom wodnych atrakcji. Przypomnijmy, że w ubiegłe wakacje miłośnicy kąpieli mogli korzystać z basenu za darmo, a w rok temu podczas ferii zimowych również za 1 grosz.

1 grosz dla Państwa, Mieszkańców Gminy Chocianów, za pierwszą godzinę już od poniedziałku aż do końca lutego - zachęca w mediach społecznościowych Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Bardzo się Cieszę, że kolejny raz mogę dla Państwa wyjść z inicjatywą, która wzmocni naszą lokalną społeczność - dodaje Kulczyński.

Wartym podkreślenia jest to, że tylko pierwsza godzina spędzona na basenie jest za 1 grosz. Każda kolejna minuta będzie bowiem kosztować 10 groszy. Oznacza to, że po godzinie kąpieli, jeśli nie będzie się chciało płacić za dodatkowe minuty można z basenu wyjść i, jeśli nie będzie kolejki przed wejściem, od razu wejść z powrotem, znowu korzystając za pierwszą godzinę na pływalni tylko za 1 grosz.

Na tę informację wyczulamy wszystkich, bowiem przy okazji poprzednich promocji zorganizowanych przez Burmistrza Kulczyńskiego, znalazła się jednak osoba, która miała problem z czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem, o czym pisaliśmy w naszym artykule: "Zamiast do komisji, poszedł na basen".
[KN]