Burmistrz Tomasz Kulczyński oraz Klub Strzelecki Glauberyt zapraszają mieszkańców na piknik strzelecki, podczas którego będzie można spróbować swoich sił mierząc do tarczy z broni: historycznej, współczesnej, wojskowej, sportowej i myśliwskiej. Wszystko już w najbliższą niedzielę, w godzinach od 10:00 do 14:00 na strzelnicy w Trzebnicach.

"Coś dla siebie" znajdą miłośnicy broni palnej. Jak się dowiedzieliśmy, będzie można postrzelać z broni z okresu II Wojny Światowej i starszych (wśród nich: karabiny, MG42 /full-auto/, Mauser, Mosin, 1M Carbine, Shmid Rubin, DP-28 /DPM full-auto/, Carl Gustaw, pistolety i rewolwery, P08 Parabellum, Colt 1911, Nagant, TT, P38, Mauser C96, PPSH /PPSz full-auto/, Walther PPK), a także broni współczesnej (karabiny i pistolety maszynowe full-auto, UK59, AK47 /AKM/, M16, CZ vz. 26, RAK, Scorpion, Steyr AUG, Tantal, RPD, PPS, IWI Tavor) oraz pozostałych dostępnych modeli (jak: Glock, Walther P99, UZI, SKS, rewolwer S&W, strzelba Benelli, AK GN, M4 /AR15/, SIG510, Makarov, obrzyn czy karabin snajperski).

Impreza będzie połączona z rodzinnym piknikiem, bowiem atrakcje będą czekały także na najmłodszych, a wśród nich m.in. dmuchańce i popcorn. Impreza już w najbliższą niedzielę, 30 kwietnia w godzinach od 10:00 do 14:00. Zapraszamy.