Całość inwestycji, pomimo trwającej epidemii COVID-19 ma szansę zostać zrealizowana jeszcze w tym roku. Wiadomo, że w przychodni funkcjonować będą gabinety: zabiegowy, szczepień dzieci zdrowych, lekarza internisty dla dzieci chorych i dla dzieci zdrowych, stomatologiczny oraz pomieszczenie dla pielęgniarki środowiskowej. Dodatkowo powstanie parking obsługujący przychodnię.

Również w tym tygodniu zapraszamy do obejrzenia zdjęć z postępu prac tej wyczekiwanej przez mieszkańców Trzebnic i okolicznych miejscowości inwestycji. Co tydzień pokazujemy kolejne zdjęcia z budowy przychodni. Dotychczas publikowaliśmy je w artykułach: "Kolejne wieści wprost z budowy", "Zaglądamy do środka", "Praca wre", "Tutaj będzie opieka medyczna", "Zaglądamy do Trzebnic", "Postęp prac w Trzebnicach", "Przychodnia coraz bliżej", "Zajrzeliśmy do Trzebnic", "Ważna inwestycja okiem obiektywu", "Przychodnia w Trzebnicach rośnie w oczach" oraz "Zdjęcia ław fundamentowych". Cała kolekcja zaczęła się od artykułu, w którym daliśmy Wam znać, że "ciężki sprzęt wjechał do Trzebnic".

Ta inwestycja służyć będzie mieszkańcom nie tylko Trzebnic, ale także okolicznych miejscowości. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku budziła duże polityczne spory, jednak dzisiaj, w dobie trwającej epidemii już nikt nie może mieć wątpliwości, że przyniesie wymierne zdrowotne korzyści.
[KN]