Pierwszy krok na drodze do mistrzostwa sportowego karate wykonany. W ubiegłym tygodniu w Chocianowie odbyły się egzaminy, które skutkowały białymi, najważniejszymi (bo pierwszymi w karierze karateków) pasami. Teraz przed każdym z uczestników już prosta droga do czarnego pasa.

O tym, że w Chocianowie pod czujnym okiem trenerów karate Beaty i Wiesława Olewicz trenują przyszli mistrzowie nie trzeba nikogo przekonywać (czytaj: "Dwa złote medale w Rzeszowie dla Amelii" oraz "Trzy razy podium o Puchar Mistrza"). Okazuje się jednak, że trenują całymi rodzinami, dzięki czemu rodzice wspierają dzieci, a najmłodsi wspierają swoich rodziców.
 
W ubiegłym tygodniu w Chocianowie odbyły się egzaminy, czyli kolejny krok wtajemniczenia w karate. Zdobyte białe pasy (9 kyu) to pierwszy krok w karierze przyszłych mistrzów. Jak podkreślają trenerzy, rozpiera ich duma właśnie z matek, które stają na wysokości zadania, dając najlepszy przykład swoim pociechom w tej drodze. My również gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.