Pociągiem Kolei Dolnośląskich będą mogli podróżować także mieszkańcy Przemkowa. Wszystko za sprawą uruchomienia połączeń kolejowych z Chocianowa, a także Intertrans PKS. Jak to możliwe?

Jak poinformował przewoźnik autobusowy Intertrans od poniedziałku 12 grudnia wprowadzony zostaje bilet zintegrowany pozwalający pasażerom z Przemkowa podróżować na trasie Wrocław - Legnica - Chocianów - Przemków na jednym bilecie.

- Dzięki współpracy z Kolejami Dolnośląskimi od najbliższego poniedziałku 12.12.2022 r. podróż na trasie Wrocław - Legnica - Chocianów - Przemków będzie możliwa na jednym kolejowo-autobusowym bilecie - informuje przewoźnik Intertrans PKS. - Zmianie ulegną godziny odjazdów niektórych kursów na trasie Przemków-Chocianów, zostaną one również wydłużone pod dworzec kolejowy w Chocianowie - dodaje przewoźnik.
Oznacza to, że dzień po uruchomieniu kursowania pociągów z Chocianowa z tej formy transportu skorzystają także mieszkańcy Przemkowa. Szczegóły oferty w regulaminie na stronie Kolei Dolnośląskich: https://kolejedolnoslaskie.pl/oferty-taryfowe/bilety-zintegrowane/bilet-zintegrowany-przemkowski/ oraz na stronie przewoźnika autobusowego: https://intertranspks.com.pl/2022/12/09/przemkow-bilet-zintegrowany/.