W ubiegłą sobotę, 27 maja w Kraśniku odbyły się trzy duże imprezy: Drużynowy Puchar Polski w Karate Tradycyjnym, Children's Day Cup, a także Mistrzostwa Polski Weteranów. W tym ostatnim nasza gmina miała godną reprezentantkę z klubu Karate Tradycyjne Chocianów Sento-kan, która wywalczyła miejsce na podium.

W hali sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Kraśniku, w ubiegłą sobotę odbyły się imprezy karate dla drużyn, a także dla zawodników indywidualnych, tych młodszych i tych nieco starszych. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami pochwaliła się przed publicznością Beata Olewicz z Chocianowa, której występ zapewnił trzecie miejsce na podium w Mistrzostwach Polski Weteranów.

Po wielu, wielu godzinach jazdy jestem tutaj. Byłam, widziałam, zdobyłam - skomentowała Beata Olewicz w swoim wpisie w mediach społecznościowych. - Wyznacz sobie cel i do niego dąż - dodała wszystkim swoim fanom.
O sukcesach podopiecznych chocianowskiego klubu karate pisaliśmy na naszym portalu wielokrotnie (czytaj m.in.: "Karatecy z Chocianowa na ustach całej Polski" oraz "Kolejne medale dla chocianowskich karateków"). Tutejszy klub organizuje Otwarty Turniej w karate Tradycyjnym Mugen Karate Cup 2023, o którym już niebawem poinformujemy szczegółowo na naszym portalu, dlatego zachęcamy do śledzenia kolejnych doniesień.