Zakład Usług Komunalnych i Transportu Publicznego zatrudni pracownika. To praca w Gminie Chocianów w systemie trzyzmianowym z dodatkiem za pracę w godzinach nocnych. Sprawdź na jakie stanowisko oraz czy spełniasz wymagania!

Operator urządzeń oczyszczalni ścieków to stanowisko, na jakie poszukują obecnie kandydatów chocianowskie wodociągi. Wśród wymagań znajdujemy przede wszystkim prawo jazdy kategorii B oraz dyspozycyjność. Mile widziane są: doświadczenie na stanowisku operator urządzeń oczyszczalni ścieków, kurs E-2, ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych, uprawnienia elektryczne oraz obsługa komputera.

Za 8 godzin dziennie (40 godzin tygodniowo) w systemie trzyzmianowym spółka oferuje od 3.490 złotych brutto. Oprócz tego pracodawca oferuje dodatek za pracę w godzinach nocnych. ZUKiTP oferuje zatrudnienie na umowę o pracę z możliwością zatrudnienia na stale oraz szkolenia i kursy zawodowe. Podania i CV należy składać do piątku, 24 lutego 2023 roku w sekretariacie spółki (ul. Głogowska 14, 59-140 Chocianów) lub za pomocą poczty e-mail na adres: sekretariat@zukitp-chocianow.pl.