Co mieszkańcy (i nie tylko) Chocianowa uważają o sierpniowych Wieczorkach Muzycznych, które zawitały w tym miesiącu do naszej gminy? Sprawdźcie sami! Chocianow.tv postanowiło podzielić się ze swoimi widzami kolejnym nagraniem wideo (do obejrzenia poniżej).

Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę mieszkańcy Chocianowa tuż po zwycięskim dla tutejszej Stali pojedynku z Orkanem Szczedrzykowice bawili się w rytm muzyki disco w Chocianowskim Parku Piastowskim. Korzystając z okazji ekipa Chocianow.tv postamnowiła zapytać mieszkańców czy podoba im się impreza, której pomysłodawcą jest Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów, Tomasz Kulczyński.

Jeśli jeszcze nie skorzystaliście z atrakcji przewidzianych na wszystkie soboty sierpnia - nic straconego. Również w najbliższą sobotę chocianowscy melomani będą mogli zrelaksować się na łonie natury. Tym razem dla fanów spędzania wolnego czasu w naszej pięknej gminie, Fundacja Głos Regionu wraz z Regionalnym Centrum Kultury przygotowała zabawę w rytmie house. Będą także cieszące się ogromną popularnością dmuchańce dla dzieci, leżaki, girlandy, fontanna, a także food-truck i lody. Zapraszamy już w najbliższą sobotę od godziny 19:00.
[KN]