Jak co wtorek w mediach społecznościowych pojawiło się kolejne podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia, przygotowywane przez lokalną telewizję chocianow.tv. Najnowsze wideo można obejrzeć także na naszym portalu (wideo poniżej).

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas już do serii podsumowań. Także dzisiaj dziennikarze udostępnili wybrane dla widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły, spośród zamieszczonych w ubiegłym tygodniu na naszym portalu. Jakie tytuły kryją się pod hasłami opublikowanymi w podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Wspólnie uczcili 230. rocznicę", "Nadrabiali ligowe zaległości", "Uczniowie wrócili do szkół. Dojeżdżają bezpłatną komunikacją", "Matury rozpoczęte! We wtorek język polski", "Święty Florian czuwa, Burmistrz przesyła życzenia", "Julia Sitko podbiła serca internautów", "Gminne derby za nami. Gdzie powędrowały punkty?", "W środę zmierzyli się z królową nauk", "Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 9 maja", "Marszałek Sejmu RP odwiedziła Chocianów", "Elżbieta Witek w Chocianowie: wiedziałam, że muszę tutaj być, między Wami, dziękuję za to zaproszenie", "Kolejna znana twarz przyjedzie do Chocianowa", "Popraw powietrze, którym oddychasz", "Na Senator Czudowską zawsze można liczyć", "Bez maseczki na świeżym powietrzu. Gdzie dokładnie i od kiedy?", "Dla mieszkańców ponad podziałami", "Dachował w Parchowie", "Burmistrz pomaga strażakom, strażacy pomagają mieszkańcom", "W Chocianowie odnaleźli kradzione auto", "Niedzielne nabożeństwo o 11:30", "Mandat dla pasażerki i więzienie dla kierowcy po kontroli pojazdu w Chocianowie", "Był wspaniały na Jagodzie, teraz my bądźmy wspaniali dla niego".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.