Chocianow.tv publikuje nagrania wideo z podsumowaniem wydarzeń z ubiegłych tygodni, o których pisaliśmy na naszym portalu. Dziennikarze także dzisiaj udostępnili wybrane dla widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły. Co znalazło się w najnowszym podsumowaniu 46. tygodnia? Całość do obejrzenia pod tym artykułem (wideo poniżej).

Wtorkowe podsumowanie wydarzeń ubiegłego tygodnia to swoista tradycja lokalnej telewizji chocianow.tv. Także dzisiaj redaktorom nie umknęły ważne wydarzenia z naszej gminy. Co kryje się pod hasłami opublikowanymi w dzisiejszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Ponad 100 treningów, 150 godzin zabaw i 2 turnieje. Rugbyści podsumowali ostatni rok", "Hubertus 2021 z Promykiem", "Wielomilionowe inwestycje przed nami", "Sprawdź kiedy wystawić wielkogabarytowe śmieci", "Mieszkańcy ostrzegają! W gminie pojawiły się wilki", "Czy bożonarodzeniowy jarmark wróci do Chocianowa?", "Policja ostrzega przed oszustami", "Emerytura bez podatku? Prezydent podpisał ustawę", "Mieszkańcy świętowali odzyskanie niepodległości", "Wyczyścili skratki w przepompowni", "Uroki jesiennej aury posprzątane", "Będą zmiany w rozkładzie jazdy", "Sportowa jesień w chocianowskiej podstawówce", "Staż w chocianowskim oddziale urzędu pracy", "Remont na trasie między Chocianowem a Duninowem", "Mieszkańcy zdecydowali o jarmarku. Będą inne niespodzianki", "Chocianowianka spełnia marzenia. Internet podbija jej najnowszy teledysk" oraz "Życzenia od burmistrza z okazji Dnia Pracownika Socjalnego".
 
Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.