Jak co tydzień przyszedł czas na kolejne, czternaste w tym roku podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Cała seria od ponad roku jest przygotowywana przez lokalną telewizję chocianow.tv, a dostępna w popularnych mediach społecznościowych. Najnowsze wideo można obejrzeć także poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas już do serii podsumowań. Także dzisiaj dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły, spośród zamieszczonych w ubiegłym tygodniu na naszym portalu: "Poniedziałek Wielkanocny na żywo", "Zbierają na operacje", "Wielka miłość z kradzieżą w tle", "Ostatnie uderzenie zimy? Niskie temperatury także w Chocianowie", "Kreatywnie i aktywnie z Regionalnym Centrum Kultury", "Utrudnienia na trasie do Lubina", "Nowe lampy także na Zagórzu", "Lokalna telewizja o nowych świetlicach", "Kto komunikacyjnie wyklucza mieszkańców Parchowa?", "Nowy sprzęt ułatwia pracę w terenie", "5 ofert pracy także z naszej gminy", "Miłe wieści z Żabic w ogólnopolskiej telewizji", "Uczcili pamięć Roberta Grzywny", "Bronił OZPN, teraz chce władzy w DZPN?", "Niedzielne nabożeństwo na żywo", "Kolejne spotkanie z policjantami on-line".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.