W ubiegłą sobotę, 11 marca 2023 we Wrocławiu odbyła się 16. edycja Międzynarodowego Turnieju dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych "Wratislavia Cup 2023". Chocianów dumnie reprezentowali zawodnicy Karate Tradycyjne Chocianów Sento-kan. Zawodnicy przywieźli łącznie 4 medale.

To kolejny turniej w wykonaniu chocianowskich karateków. O poprzednich pisaliśmy w artykułach: "Karatecy na Mistrzostwach Polski", "Trzy razy podium o Puchar Mistrza", "Dwa złote medale w Rzeszowie dla Amelii" oraz "Mikołajkowy turniej w Lublinie". Udane występy podopieczni chocianowskiego klubu karate zawdzięczają doświadczeniu i umiejętnościom trenerów, o sukcesach których też przeczytacie na łamach naszego portalu: "Z Chocianowa na maty Mistrzostw Świata w Słowenii" oraz "Polska Unia Karate Tradycyjnego wyróżniła trenera z Chocianowa". Tym razem młodzi karatecy po medale pojechali do Wrocławia.

- Jesteśmy z Was kochani bardzo, bardzo dumni. Wspaniała zdrowa rywalizacja i sprawdzian na macie. Byliście rewelacyjni. Dziękuję wszystkim za tak wspaniałą współpracę - przekazali trenerzy w mediach społecznościowych. - Pokazaliście wielką klasę prawdziwego karateki i wojownika. Moi mali kochani. Jesteście naprawdę wielcy - dodali.
Cały wpis znajdziecie na stronie chocianowskiego klubu karate (kliknij tutaj). Z medalami wrócili Amelia Sawajda (brąz w konkurencji kumite), Pola Sasiela (srebro w konkurencji kata), Aleksander Szydlik (brąz w konkurencji kata) oraz Maja Szydlik (brąz w konkurencji kata). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Poniżej prezentujemy obszerną galerię zdjęć opublikowaną pierwotnie w mediach społecznościowych.