- Co powiecie Państwo na powrót mojego pomysłu organizacji Jarmarku Bożonarodzeniowego? - takie pytanie w mediach społecznościowych mieszkańcom Gminy Chocianów zadał Burmistrz Tomasz Kulczyński. Przez pierwsze 24 godziny swój głos oddało ponad 150 użytkowników, z czego przytłaczająca większość jest za. Głosowanie możliwe jest do piątku, 19 listopada.

Przypomnijmy, że Jarmark Bożonarodzeniowy odbył się ostatni raz w naszej gminie w grudniu 2019 roku (wideo poniżej). O tym wydarzeniu pisaliśmy także na naszym portalu w artykułach: "Mikołajkowy Jarmark Bożonarodzeniowy 2019" oraz "Atrakcje dla najmłodszych i nie tylko". Ubiegłoroczne plany pokrzyżowała epidemia, ale w tym roku, co widać po oddanych głosach, mieszkańcy chcą powrotu jarmarku do naszej gminy.

- Dostaje wiele sygnałów od Was, że warto. Działamy? - zapytał Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Uprzejmie proszę o głosy i udostępnienia do piątku tj. 19 listopada- z góry dziękuję - dodał włodarz Chocianowa.
Cały wpis oraz możliwość głosowania dostępna jest na stronie: https://www.facebook.com/BurmistrzChocianowa/posts/277554207715265.