Jak przebiega inwestycja realizowana przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego na ulicach Wesołej i Armii Krajowej? Postanowiliśmy zajrzeć tam z naszym aparatem fotograficznym, dlatego możemy zaprezentować Wam galerię najnowszych zdjęć (pod artykułem).

Przypomnijmy, że ta inwestycja wyczekiwana była przez mieszkańców osiedla Wesoła od wielu lat, dlatego mieszkańcy z pominięciem radnego z tamtego okręgu zwrócili się do Burmistrza z prośbą o jej realizację. (czytaj: "Inwestycja pod nogami radnego", "Ciężki sprzęt wjechał na Armii Krajowej i Wesołą" oraz "Inwestycje Kulczyńskiego w regionalnej telewizji").

- Pomimo braku jakiejkolwiek współpracy z radnym z tego okręgu, utrudnień i hejtu oraz braku jego zwykłego ludzkiego "dzięki", realizujemy obietnice, także w okręgu i pod domem radnego z opozycji - przypomniał Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Na ten cel dzięki współpracy z Krzysztofem Kubów, Sekretarzem Stanu KPRM pozyskałem blisko 3.000.000 zł! Bardzo się cieszę, że prace przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem, jak wiele innych inwestycji, które są realizowane - dodał włodarz Chocianowa.
Cały wpis znajdziecie w mediach społecznościowych (kliknij link). To nie pierwszy raz kiedy zaglądamy z naszym aparatem na ulice Chocianowa, aby pokazać Wam, jak przebiegają inwestycje prowadzone przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego (czytaj: "Odwiedziliśmy inwestycję na Armii Krajowej i Wesołej"). Najnowsze zdjęcia znajdziecie poniżej.