Gazeta Wrocławska co roku organizuje sportowe plebiscyty. Pomimo epidemii, także w tym roku będzie można wybrać najpopularniejszych zawodników i zawodniczki. O miano Sportowego Talentu 2020 walczy także Amelia Sawajda z chocianowskiego klubu karate "Sento-Kan". Co zrobić, aby pomóc Amelii wygrać?

Jak czytamy na portalu gazetawroclawska.pl Plebiscyt Sportowy "Gazety Wrocławskiej" to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. W tym roku nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów i drużyny zostaną przyznane już po raz 68. Od kilku lat plebiscyt jest prowadzony w szerokiej formule, w której głosami naszych Czytelników nagradzani są nie tylko zawodnicy, lecz także trenerzy, drużyny i ludzie sportu wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli. Patronem plebiscytu jest Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Cezary Przybylski.

Nasza córka Amelia Sawajda bierze udział w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Sportowy TALENT roku 2020. Trenuje karate tradycyjne w SENTO-KAN w Chocianowie. Smsy o treści SWJ.77 można wysyłać pod nr 72355 - zachęca do głosowania na swoją pociechę Agnieszka Sawajda. - Dziękujemy za wszystkie oddane głosy na naszą córkę - dodaje dumna mama.
Koszt takiego SMS-a to 2,46 zł (cena z VAT). Głosować można także za pośrednictwem strony internetowej: https://gazetawroclawska.pl/p/kandydat/1792433. Amelia aktualnie prowadzi w powiecie bolesławieckim (gdzie obecnie mieszka) z łączną liczbą 134 punktów. Tuż za nią zawodniczka z JKS Jaroszówka, która ma na swoim koncie 127 punktów. Głosowanie potrwa jeszcze 10 dni.
[KN]