Chocianowski peron kolejowy cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy. Niestety nie wszyscy potrafią zachować się tam należycie. Na naszą redakcyjną skrzynkę wysłaliście zdjęcia, z których wynika, że ktoś nie potrafił zostawić po sobie porządku, jaki zastał przed swoim przyjściem. Na szczęście monitoring w tym miejscu ułatwi identyfikację sprawców.

Na naszą redakcyjną skrzynkę podesłaliście fotografie, na których uwidocznione są resztki pozostawione przez autochtonów (pierwszy pociąg niebawem dopiero tu przyjedzie), którzy ewidentnie nie umieli się zachować i zostawili po sobie syf (zdjęcia poniżej). Na szczęście, jak udało nam się ustalić, teren nowego peronu i od niebawem funkcjonującego centrum przesiadkowego jest monitorowany, dlatego służby nie powinny mieć kłopotu z ustaleniem sprawców.

Z tego miejsca apelujemy o zachowanie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami społecznymi. Fakt, że przez wiele lat nie było w Chocianowie tak wielu inwestycji na raz, nie oznacza, że można nowopowstające miejsca od razu zepsuć. Używajmy ich z głową, aby nie przyszło nam zapłacić za naprawę zniszczeń.