Jeszcze niedawno pisaliśmy o odświeżeniu i poprawie oznakowania poziomego w Chocianowie, a już dziś wiemy, że kolejne działania Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego wraz z Tymoteuszem Myrdą Członkiem Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przynoszą kolejne efekty.

Za sprawą dobrej relacji Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego z Tymoteuszem Myrdą mogliśmy liczyć na kolejne widoczne efekty ich współpracy.

Po odświeżeniu oznakowania w Chocianowie przyszedł czas na Parchów. Tam również zostały dokonane prace mające na celu odświeżenia i odnowienia oznakowania poziomego w tym linie ciągłe, pojedyncze oraz pasy. Prace zostały wykonane na drodze numer 331.

- Nie byłoby kolejnych tego typu działań, gdyby nie dobra współpraca z Panem Marszałkiem Tymoteuszem Myrdą. Współpraca i zaangażowanie to podstawa dążenia do realizacji celów i obietnic. - podkreśla Burmistrz Tomasz Kulczyński.

Sam Pan Tymoteusz nie ukrywa zadowolenia – Jest mi niezmiernie miło, że mogę współpracować z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim i pomagać na ile to możliwe w rozwoju Miasta i Gminy Chocianów. Etapy pracy idą zgodnie z planem i umową.

- Nowe odświeżone oznakowanie poziome przyczyni się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa oraz podniesienia standardów dróg w gminie Chocianów. Poprawione oznakowanie, będzie bardziej widoczne dla kierowców i dzięki temu skupią jeszcze większą czujność i uwagę na drodze. – dodaje Tymoteusz Myrda.

Liczymy na dalsze porozumienia, które przynoszą tak korzystne działania dla naszej gminy.