W sobotę, 19 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chocianowie odbędzie się drugi turniej eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu do lat 19. W pierwszym podopieczni Mirosława Wolana odnieśli jedno zwycięstwo i zanotowali trzy porażki. Jak będzie dzisiaj? Zmagania naszych reprezentantów będzie można obejrzeć na Chocianow.tv (wideo poniżej).

Chocianowianie niesieni bardzo dobrą dyspozycją młodzieżowców w Koleje Dolnośląskie IV Lidze, zgłosili się do eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu. W grupie ze Stalą znalazły się także Acana Orzeł Jelcz-Laskowice, Profi Sport Gałów, Górnik Polkowice oraz Fit Morning Gredar Brzeg.

Pierwszy turniej eliminacyjny rozegrany został w Jelczu-Laskowice, a najlepszy okazał się w nim zespół z Brzegu, który zanotował trzy zwycięstwa oraz remis z Górnikiem Polkowice. Za ich plecami uplasowali się gospodarze, który zdobyli tylko o jeden punkt mniej. Na kolejnych miejscach zameldowali się polkowiczanie, chocianowianie i zespół z Gałowa.

Tamta rywalizacja już jednak za nami i choć wyniki tam uzyskane liczą się do końcowej klasyfikacji to teraz w rolę gospodarza wcieli się Stal Chocianów. Podopieczni Mirosława Wolana na własnym parkiecie podejmować będą pozostałe zespoły, a atut własnego parkietu może zrobić różnicę. Szczególnie, że jeśli chodzi o mecze rozgrywane w Jelczu-Laskowice to chocianowianie zaliczyli tylko jednobramkowe porażki z Acaną oraz Profi Sport.

Początek dzisiejszej rywalizacji zaplanowano na godzinę 9.
[KN]