Cieśla - zbrojarz - betoniarz do Niemiec

[] Praca

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy – betoniarzy do budowy obiektów.

Miejsce pracy:  teren Niemiec

Możliwe zarobki do 18 000 zł

Oferujemy:

-        długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

-        bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

-        atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne płatności,

-       BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

-       BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

-        opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

-        montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,

-        betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,

-        obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Wymagania:

-        min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

-        sumienność, rzetelność w pracy,

-        dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

-        brak nałogów,

-        mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

Informacje dodatkowe

Brak

Adres ogłoszenia

Kontakt

Mail: biuro@ruben-bau.eu
Telefon: 534188717

Lokalizacja

- (Niemcy)

Ogłoszenie dodano: 2021-05-10 11:16:28
Ogłoszenie wygasa: 2021-05-25 11:16:28